Pomorskie

Pomorskie

Gdańsk widok z kamery online z Polski w województwie pomorskim

Wszystkie kamery pomorskieŚląskiePodlaskie

Kamera online z województwa pomorskiego

Województwo pomorskie położone jest w północnej części Polski. Graniczy z Morzem Bałtyckim oraz czterema województwami: zachodniopomorskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim, a także z Obwodem Kaliningradzkim na wschodnim skraju Mierzei Wiślanej.

Z racji położenia nad morzem, województwo jest bardzo popularnym ośrodkiem wypoczynkowym. Do najchętniej odwiedzanych miejsc zaliczyć możemy Trójmiasto, Hel, Jastarnię, Juratę, Władysławowo i Łebę. Choć największą popularnością wśród turystów cieszą się plaże i nadmorskie miejscowości, warto także poświęcić nieco czasu na zwiedzanie. W Malborku znajduje się wspaniały Zamek Krzyżacki, zaś w Gdańsku piękne Stare Miasto. Na szczególną uwagę zasługuje także Ratusz w Chojnicach. Całe województwo pomorskie bogate jest w niesamowicie piękne zabytki, dziewiczą przyrodę i interesujące szlaki turystyczne, a tutejsza infrastruktura jest doskonale przygotowana do przyjęcia niezliczonych tłumów turystów z Polski i zagranicy.

Kamera z Pomorza

Przykładowy obraz kamery z Pomorza

Trójmiasto jest dużym ośrodkiem akademicki, do którego każdego roku na pełne 10 miesięcy przybywa kilkadziesiąt tysięcy studentów. Województwo pomorskie to także idealne miejsce dla zapalonych rowerzystów, którzy z radością mogą korzystać z licznych szlaków przebiegających przez województwo, natomiast wybrzeże przyciąga kitesurferów i paralotniarzy, a leśne bezdroża fanów off-roadu. W tym zróżnicowanym i pięknym regionie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy chcemy wypocząć z rodziną, przyjaciółmi czy samotnie.

Obraz z kamery pochodzi ze strony webcamera.pl